Prebiehajúce súťaže 2020

 

Súťaž prebiehajúca na našej facebook stránke Green Future - Zdravie pre Vás.

Trvanie od 4.1.2020 do 11.1.2020

Súťažné podmienky

Novoročná súťaž. Prvý týždeň sú v hre 2 balenia nového Zeleného jačmeňa GREEN FUTURE prášok 50g a vzorky balzamu a telových bio krémov STYX Naturcosmetic. 

PODMIENKY pre zaradenie do žrebovania:

1. Dajte "PÁČI SA MI TO/LIKE" na našu stránku Green Future - Zdravie pre Vás.  Ak už ste našim fanúšikom, podmienka je splnená, netreba „LIKE“ obnovovať :)

2. Napíšte do komentára, z čoho sa získava náš nový prášok Zelený jačmeň. Možnosti:

a) zo šťavy z listov zeleného jačmeňa;

b) z vysušenej mletej jačmennej trávy.

Súťaž prebieha od 4.1. do 11.1.2020, takže aj obidve podmienky pre zaradenie do žrebovania treba splniť najneskôr do soboty 11.1.2020 do 12.00h.

Mená dvoch šťastných výhercov zverejníme na našej stránke Green Future - Zdravie pre Vás sk budúci víkend.  Žrebovanie prebehne v sobotu 11.januára.

Do žrebovania môže byť každý súťažiaci zaradený len raz.

Ceny: 2x balík Jačmeň Green Future. Balík obsahuje Zelený jačmeň GREEN FUTURE prášok 50g + vzorky telových bio krémov STYX.

 

Súťaž organizuje a ceny venuje GREEN POWER COMPANY s.r.o..

 

12.1.2020  ŽREBOVANIE

Vyžrebovali sme výhercov našej súťaže. Ďakujeme všetkým súťažiacim.

Správna odpoveď: Zelený jačmeň Green Future sa získava zo šťavy z listov mladého zeleného jačmeňa. Stačilo tiež uviesť: možnosť „a)

Do žrebovania bol každý súťažiaci zaradený len raz, bez ohľadu na počet odpovedí.*

Vyžrebovali sme dve šťastné výherkyne, ktoré získavajú balíček: Zelený jačmeň GREEN FUTURE prášok 50g + vzorky balzamu a telových bio krémov STYX Naturcosmetic. Šťastie sa usmialo na Janku Kvetinku StašovúAnnu Netíkovú. Obom srdečne gratulujeme!

 

Žrebovanie prvého výhercu

Žrebovanie druhého výhercu

 

Cenu útechy posielame súťažiacej, ktorá odpovedala ako prvá. Je ňou pani Janka Molnárová. Pošleme jej vzorky rakúskej bio kozmetiky STYX Naturcosmetic.  Ďakujeme za rýchlu reakciu, správnu odpoveď a samozrejme gratulujeme!

 

* Nemá význam aby jeden súťažiaci posielal v jednej súťaži viac odpovedí. Vždy bude do žrebovania zaradený súťažiaci len raz, samozrejme, ak splní podmienky súťaže.  Platí to aj na každú ďalšiu našu súťaž. Súťažné podmienky sú vždy umiestnené na našej webstránke.

 

Každému výhercovi bude výhra odoslaná poštou. Výhercovia nám pošlú adresu do správy na fb alebo na e-mail: ompany.eueenpowercoffice@gr. Výhra bude odoslaná najneskôr do 3 pracovných dní od prijatia adresy pre doručenie.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na ompany.eueenpowercoffice@gr.